Interaktivní aplikace a herní produkce

Multiversum: Find your path to the stars

(Ve vývoji)

Objevujte tajemství hlubokého vesmíru, kolonizujte nové světy, soupeřte s ostatními hráči o zdroje i území a staňte se vládci galaxie. Tyto i další možnosti na Vás čekají v kooperativní strategické hře Multiversum.

Více informací


Sky Machines

(Dokončená hra)

Staňte se pilotem létajícího steampunkového stroje a zvítězte nad ostatními hráči ve zběsilých vzdušných bitvách. Multiplayerová 2D side-scrolling střílečka pro až osm hráčů.

Více informací


Tableto

(Dokončená hra)

Zažijte pohádkové dobrodružství tří zvířecích kamarádů – psa Emila, papouška Pepy a kočky Týny, kteří se vydávají na dlouhou cestu okolo světa za ztracenou holčičkou Aničkou. Interaktivní adventura určená neslyšícím dětem.

Více informací


Light and Shadow

(Herní prototype z game jamu)

Zažijte námořní dobrodružství jako kapitán plachetnice, soupeřící o zásoby rumu v Karibiku. Multiplayerová 3D arkáda pro až osm hráčů.

Více informací


Parkinson's Monsters

(Herní prototype z game jamu)

Hráči se jako družina vydávají na výpravu za princeznou pohádkového království, která seslala kletbu na všechny zlé příšerky a ty v jejím důsledku rychle stárnou a zapomínají své schopnosti. Stihnete se k princezně probojovat dříve, než zesenilníte?

Více informací


Candlestorm

(Herní prototype z game jamu)

Les je v plamenech, hoří stromy, podrost a dokonce i lesní zvěř. Stihnete z lesa včas uniknout v horkovzdušném balónu? Nebo utonete v záplavě vosku z rozpoštějících se oživlých svíček?

Více informací