Real-time herní assety


Vyvíjíte videohry, interaktivní aplikace nebo vizualizace? Hledáte nejlepší vizuální kvalitu a dobrý výkon? Pak neváhejte a podívejte se na náš sortiment herních assetů pro real-time využití. K dispozici také jako packy pro herní engine Unity.

Více informací


Interaktivní aplikace a herní produkce

Multiversum: Find your path to the stars

(Ve vývoji)

Objevujte tajemství hlubokého vesmíru, kolonizujte nové světy, soupeřte s ostatními hráči o zdroje i území a staňte se vládci galaxie. Tyto i další možnosti na Vás čekají v kooperativní strategické hře Multiversum.

Více informací
Tableto

(Dokončená hra) Zažijte pohádkové dobrodružství tří zvířecích kamarádů – psa Emila, papouška Pepy a kočky Týny, kteří se vydávají na dlouhou cestu okolo světa za ztracenou holčičkou Aničkou. Interaktivní adventura určená neslyšícím dětem.

Více informací
Sky Machines

(Dokončená hra)

Staňte se pilotem létajícího steampunkového stroje a zvítězte nad ostatními hráči ve zběsilých vzdušných bitvách. Multiplayerová 2D side-scrolling střílečka pro až osm hráčů.

Více informací
Light and Shadow

(Herní prototype z game jamu)

Zažijte námořní dobrodružství jako kapitán plachetnice, soupeřící o zásoby rumu v Karibiku. Multiplayerová 3D arkáda pro až osm hráčů.

Více informací
Candlestorm

(Herní prototype z game jamu)

Les je v plamenech, hoří stromy, podrost a dokonce i lesní zvěř. Stihnete z lesa včas uniknout v horkovzdušném balónu, nebo utonete v záplavě vosku z rozpoštějících se oživlých svíček?

Více informacíParkinson's Monsters

(Herní prototype z game jamu)

Hráči se jako družina vydávají na výpravu za princeznou pohádkového království, která seslala kletbu na všechny zlé příšerky a ty v jejím důsledku rychle stárnou a zapomínají své schopnosti. Stihnete se k princezně probojovat dříve, než zesenilníte?

Více informací